WŁOCHY 26.04 – 05.05.2019

  • WŁOCHY 26.04 – 05.05.2019

Program wycieczki -

1 dzień – Wyjazd z Kiełpina w godzinach rannych (4.00), modlitwa i Msza św. przed wizerunkiem Czarnej Madonny w Częstochowie. Nocleg w Czechach (okolice Brna)

2 dzień – Śniadanie, Msza Św. W miarę możliwości Msza św. na Kahlenbergu (Wiedeń). Przejazd w okolice Padwy. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – Śniadanie,  zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego w Padwie – Msza św. Przejazd do Loreto i zwiedzanie Sanktuarium Domku Matki Bożej. Przejazd w okolice Asyżu. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – Śniadanie. Zwiedzanie Asyżu: Bazylika św. Franciszka, Kościół Nowy, Bazylika św. Klary, Bazylika Matki Boskiej Anielskiej. Przejazd do Casci (sanktuarium św. Rity). Przejazd w okolice Rzymu. Obiadokolacja i nocleg.

5,6 dzień – Zwiedzaniu Rzymu: muzeum Watykańskie, Bazyliki św. Piotra,
św. Jana na Lateranie, św. Pawła za Murami, nawiedzenie sanktuarium w Tre Fontane, Santa Maria Maggiore, Koloseum, Forum Romanum, Capitol, Plac Wenecki, Fontanna
di Trevi, Schody Hiszpańskie, Piazza Navona. Udział w audiencji z Ojcem Świętym.

7 dzień – Śniadanie. Wyjazd na Monte Cassino i Msza św. Przejazd do San Giovanni Rotondo, gdzie żył i zmarł kapłan, stygmatyk ojciec Pio. Po południu wyjazd do Monte San Angelo – sanktuarium Św. Michała Archanioła.

8 dzień – Śniadanie. Przejazd do Lanciano – miejsca Cudu Eucharystycznego. Msza św. Następnie Manopello – Sanktuarium Świętego Oblicza. Przejazd do Rimini na nocleg.

9 dzień – Śniadanie. Msza św. Przejazd na nocleg w Czechach (okolice Brna).

10 dzień – Śniadanie. Msza św. Powrót do Polski.

Koszty wycieczki

Koszt pielgrzymki: 2800 zł

Zapewniamy:

– zakwaterowanie : hotele *** – 9 noclegów;

– wyżywienie : 9 śniadań i 9 obiadokolacji;

– transport : autokar klasy turystycznej (klimatyzacja, video, wc, caffebar);

– ubezpieczenie : koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków;

– zwiedzanie : pilot, przewodnik;

– bilety do zwiedzanych obiektów, metro w Rzymie, zestawy słuchawkowe tour guide

O nas


Last minute


SZUKAJ NAS