O nas

    LEGVAN to  firma zajmująca się przewozami osób. W trosce o przyszłych klientów działalność rozpoczęliśmy od zdobycia licencji i zezwoleń niezbędnych do przewozu osób w kraju i zagranicą. Pomimo faktu, iż stawiamy pierwsze kroki w branży, posiadamy spore doświadczenie wynikające z wcześniejszych zajęć oraz zainteresowań. Możemy pochwalić się bogato wyposażonymi autokarami (klimatyzacja, DVD, cafe bar, WC) oraz busami.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów od 2014 roku poszerzyliśmy naszą dotychczasową działalność o organizowanie usług turystycznych. Posiadamy doświadczenie w branży turystycznej jak i niezbędne licencje, zezwolenia i ubezpieczenia do prowadzenia tego rodzaju usług w kraju i zagranicą. Nasza firma oferuje państwu organizację wycieczek krajowych, zagranicznych, kolonii, zimowisk, wyjazdów integracyjnych dla szkół, osób indywidualnych, grup zorganizowanych.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a w szczególności do stałej współpracy. Naszym przyszłym klientom obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby każda wspólna podróż była niezapomniana i wyjątkowa, a wykwalifikowana kadra kierownicza zadba o Państwa bezpieczeństwo.

Pozdrawiamy Firma

LEGVAN

DOKUMENTY I POZWOLENIA

O nas


Last minute


SZUKAJ NAS